VIETA: ISMA vidusskola "PREMJERS"
LAIKS: 2015.gada 9. - 13. marts, 8:30 - 14:00

DALĪBNIEKI:

• ISMA vidusskolas "PREMJERS"
  • 1. - 11. klašu skolēni,
  • klašu audzinātāji,
  • priekšmetu skolotāji.

NOLIKUMS

Ēnu diena ir pasaulē populārs karjeras izglītības pasākums, kurā aicināti piedalīties visi (1. - 12. klašu) skolēni. Latvijā pasākumu organizē praktiskās biznesa izglītības biedrība Junior Achievement -Young Enterprise Latvija (JA-YE Latvija).

Lasīt tālāk

Saeima šī gada 11. februārī tradicionāli piedalīsies Ēnu dienas pasākumos. Parlaments "ēnām" savas durvis vērs jau septīto gadu pēc kārtas, un šajā laikā esam kļuvuši par vienu no populārākajām "ēnošanas" vietām mūsu valstī un jau vairāk nekā 1200 jaunieši no visas Latvijas ir bijuši Saeimas deputātu un darbinieku ēnas. Ēnu diena ir unikāla iespēja jauniešiem nepastarpināti iepazīt parlamenta darba ikdienu un izprast politikas un likumdošanas procesu, sekojot ne vien Saeimas deputātu darbam, bet arī "ēnojot" mūsu parlamenta tulkus, juristus, protokola un sabiedrisko attiecību speciālistus, kā arī citu struktūrvienību darbiniekus.

Lasīt tālāk